+421 948 02 44 52, +421 33 7747 242 wega-ms@wega-ms.sk

■ MyLab™X7 nový systém značky Esaote umožňuje robiť lepšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie rozhodnutia vďaka extrémne intuitívnej použiteľnosti a ergonómii, ktorá spĺňa všetky klinické požiadavky.

■ Pružný, ekologický, pohyblivý systém s vynikajúcou kvalitou obrazu, optimálnym používaľským rozhraním a výrazne rýchlejšími diagnostickými výstupmi vďaka funkcie automatizácie s nulovým kliknutím.

Detaily je možné vidieť ako nikdy predtým s IPS LED monitorom, zatiaľ čo pokročilé hemodynamické hodnotenie s vysokou citlivosťou a vysokým priestorovým rozlíšením umožňuje robiť diagnostické závery ľahko s veľkou istotou, a to aj v náročných situáciách.

MyLab™X7 demonštruje rozšírené konfiguračné funkcie, ktoré pomáhajú lekárovi dosiahnuť diagnostický záver aj pri náročných vyšetrovacích postupoch.

 MyLab™X7 zameriava na skrátené vyšetrovacie časy a lepší pracovný výkon pomocou širokej škály automatizovaných funkcií pre 2D zobrazovanie, dopplerovské zobrazovanie, následné spracovanie, meranie, archiváciu a konektivitu.

Vyšetrovacie sondy sú primárnym zdrojom ultrazvukovej technológie.Integráciou technológií fyziky, elektroniky a geometrie s vlastným dizajnom je najväčšou technickou výzvou v spracovaní ultrazvukových signálov.

■ ESAOTE  je významná nadnárodná spoločnosť, zameraná na výrobu zdravotníckej techniky. Zaoberá sa vývojom a výrobou diagnostických ultrazvukov, systémov EKG a magnetickej rezonancie. Firma je svetovým lídrom vo výrobe končatinovej magnetickej rezonancie a v posledných rokoch sa radí mezi najväčších renomovaných výrobcov ultrazvukových systémov na svete.

■ Od roku 1998 je súčasťou spoločnosti ESAOTE S.p.A. aj spoločnosť PIE Medical so sídlom v Maastrichte v Holandsku.

■ Firma ESAOTE S.p.A. je dominantným výrobcom ultrazvukových diagnostických systémov v Európe.

■ Hlavné vedenie koncernu sídli v Taliansku v meste Janov. Ďalšie pobočky a výrobné podniky sa nachádzajú vo Florencii v Taliansku, v Nemecku, Francúzku, Holandsku a Rusku. Za výrobky firmy ESAOTE S.p.A. stojí silný potenciál vývoja, výroby, servisu a financovania. To prináša partnerom kvalitu, stabilitu a istotu pre budúcnosť.

Za rok 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti za rok 2016.

Za výsledky do roku 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako stabilný podnik. Podiel stabilných podnikov s 20 ročnou tradíciou predstavuje len 1,8% a preto mu bola udelená v hodnotiacom systéme Pečať stability.

KONTAKTUJTE NÁS | 0948 024 452 | 033 774 7242 | wega-ms@wega-ms.sk