+421 948 02 44 52, +421 33 7747 242 wega-ms@wega-ms.sk
G-scan brio je revolučným systémom pre všetky muskuloskeletálne aplikácie od jednoduchej aplikácie na koleno až po aplikáciu na váhonosných častiach chrbtice. Predstavuje budúcnosť v muskuloskeletálnom MRI, pretože ponúka ďalšie diagnostické možnosti. V skutočnosti vďaka svojmu unikátnemu nakláňajúcemu dizajnu je možné pacienta posunúť do skutočnej váhonosnej pozície, čo vám umožní vizualizovať skutočný stav patológií

Váhonosnosť: vizualizácia stavu buď v klinostatickej pozícii (poležiačky) alebo v ortostatickej polohe (váhonosnej)
■ MR zobrazenie na displeji v reálnom čase: pre zabezpečenie rýchleho a presného polohovania
■ Otvorené MRI, žiadna klaustrofóbia
■ Zmestí sa do 23 m2
■ Kompletná sada cievok

■ Vďaka inovatívnej a špeciálnej technológii je Esaote lídrom v oblasti vyhradenej muskuloskeletálnej MRI s viac ako 2000 systémami inštalovanými po celom svete. Neustále sa rozrastajúca rodina inovatívnych špecializovaných MRI systémov sa môže pochváliť spoločnými rysmi, ako je jednoduché použitie, otvorený ergonomický dizajn, ktorý zaručuje optimálny komfort pre pacienta a efektívnosť nákladov.

 O-scan hviezda medzi MRI končatín, počíta s potrebou vyššej priepustnosti v rádiológii a ortopedickej praxi. Môže ľahko pracovať po boku celotelových skenerov na rádiologických pracoviskách a tak ušetriť čas pre veľké klinické prípady, čím umožní zlepšenie workflow a zabezpečenie optimálnej starostlivosti o pacienta.

 Vysokokvalitné spoločné MRI vyšetrenia za oveľa konkurencieschopnejšie ceny než u štandardných celotelových MRI systémov
 Otvorený, ergonomický dizajn, žiadna klaustrofóbia
 Vysoký komfort pacienta
 Polohovanie v reálnom čase
 Zmestí sa do 9 m2
 Nízka spotreba energie, napájanie zo štandardnej stenovej zásuvky
 Kompletná sada špecializovaných DPA cievok

 Vďaka inovatívnej a špeciálnej technológii je Esaote lídrom v oblasti vyhradenej muskuloskeletálnej MRI s viac ako 2000 systémami inštalovanými po celom svete. Neustále sa rozrastajúca rodina inovatívnych špecializovaných MRI systémov sa môže pochváliť spoločnými rysmi, ako je jednoduché použitie, otvorený ergonomický dizajn, ktorý zaručuje optimálny komfort pre pacienta a efektívnosť nákladov.

■ S-scan je špecializovaný MRI systém S-scan predstavuje najnovší vývoj technológií Esaote v oblasti MRI. Je dokonale v súlade s dnešným úsilím o efektívnu a ekonomickú zdravotnú starostlivosť a je rozumnou voľbou pre každú prax s veľkým množstvom muskuloskeletálnych výkonov

 Otvorená brána: jednoduchý prístup k pacientovi, žiadna klaustrofóbia
 MR zobrazenie na displeji v reálnom čase: pre zabezpečenie rýchleho a presného polohovania
 Zmestí sa do 18 m2
 Kompletná sada cievok

 Vďaka inovatívnej a špeciálnej technológii je Esaote lídrom v oblasti vyhradenej muskuloskeletálnej MRI s viac ako 2000 systémami inštalovanými po celom svete. Neustále sa rozrastajúca rodina inovatívnych špecializovaných MRI systémov sa môže pochváliť spoločnými rysmi, ako je jednoduché použitie, otvorený ergonomický dizajn, ktorý zaručuje optimálny komfort pre pacienta a efektívnosť nákladov.

■ ESAOTE  je významná nadnárodná spoločnosť, zameraná na výrobu zdravotníckej techniky. Zaoberá sa vývojom a výrobou diagnostických ultrazvukov, systémov EKG a magnetickej rezonancie. Firma je svetovým lídrom vo výrobe končatinovej magnetickej rezonancie a v posledných rokoch sa radí mezi najväčších renomovaných výrobcov ultrazvukových systémov na svete.

■ Od roku 1998 je súčasťou spoločnosti ESAOTE S.p.A. aj spoločnosť PIE Medical so sídlom v Maastrichte v Holandsku.

■ Firma ESAOTE S.p.A. je dominantným výrobcom ultrazvukových diagnostických systémov v Európe.

■ Hlavné vedenie koncernu sídli v Taliansku v meste Janov. Ďalšie pobočky a výrobné podniky sa nachádzajú vo Florencii v Taliansku, v Nemecku, Francúzku, Holandsku a Rusku. Za výrobky firmy ESAOTE S.p.A. stojí silný potenciál vývoja, výroby, servisu a financovania. To prináša partnerom kvalitu, stabilitu a istotu pre budúcnosť.

Za rok 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti za rok 2016.

Za výsledky do roku 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako stabilný podnik. Podiel stabilných podnikov s 20 ročnou tradíciou predstavuje len 1,8% a preto mu bola udelená v hodnotiacom systéme Pečať stability.

KONTAKTUJTE NÁS | 0948 024 452 | 033 774 7242 | wega-ms@wega-ms.sk