+421 948 02 44 52, +421 33 7747 242 wega-ms@wega-ms.sk

■ MyLab™X5 nový systém značky Esaote prináša inteligenciu a jednoduchosť pričom už nie je potrebné sa starať o časovo náročné nastavovanie prístroja.

■ Prístroj je vytvorený s jedinečnou ergonómiou, prináša úplné užívateľské pohodlie a využiteľnosť, ktorá je prispôsobená všetkým klinickým potrebám, to všetko je umožnené jeho rýchlou reakciou a priateľským rozhraním.

Automatizácia ovládania s nulovým kliknutím vám pomôže urýchliť vaše hodnotenie a zvýšená kvalita zobrazenia vám prináša istotu a maximálnu presnosť vyšetrenia.

MyLab™X5 je vybavený komplexnou kardiologickou a vaskulárnou konfiguráciou. Funguje ako kompletný systém pre ultrazvukové kardiovaskulárne vyšetrenie a ponúka užívateľom konfigurovateľné merania a reporty.

Nový MyLab™X5 pokrýva všetky klinické vyšetrovacie potreby od abdominálnej po endokrinologickú aplikáciu pre diagnostiku, terapiu a následnú kontrolu.

■ ESAOTE  je významná nadnárodná spoločnosť, zameraná na výrobu zdravotníckej techniky. Zaoberá sa vývojom a výrobou diagnostických ultrazvukov, systémov EKG a magnetickej rezonancie. Firma je svetovým lídrom vo výrobe končatinovej magnetickej rezonancie a v posledných rokoch sa radí mezi najväčších renomovaných výrobcov ultrazvukových systémov na svete.

■ Od roku 1998 je súčasťou spoločnosti ESAOTE S.p.A. aj spoločnosť PIE Medical so sídlom v Maastrichte v Holandsku.

■ Firma ESAOTE S.p.A. je dominantným výrobcom ultrazvukových diagnostických systémov v Európe.

■ Hlavné vedenie koncernu sídli v Taliansku v meste Janov. Ďalšie pobočky a výrobné podniky sa nachádzajú vo Florencii v Taliansku, v Nemecku, Francúzku, Holandsku a Rusku. Za výrobky firmy ESAOTE S.p.A. stojí silný potenciál vývoja, výroby, servisu a financovania. To prináša partnerom kvalitu, stabilitu a istotu pre budúcnosť.

Za rok 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti za rok 2016.

Za výsledky do roku 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako stabilný podnik. Podiel stabilných podnikov s 20 ročnou tradíciou predstavuje len 1,8% a preto mu bola udelená v hodnotiacom systéme Pečať stability.

KONTAKTUJTE NÁS | 0948 024 452 | 033 774 7242 | wega-ms@wega-ms.sk