+421 948 02 44 52, +421 33 7747 242 wega-ms@wega-ms.sk

Digitálne VideoEEG vo vysokom rozlíšení na laptope. “Skutočný“ prenosný EEG systém 29, 38, 48 kanálov.

NOVINKA / Extrémne kompaktný SD PLUS zosilňovač:
24 bitový AD prevodník, so šírkou pásma až do 4,4 kHz
vzorkovacia frekvencia do 16384 Hz pre každý kanál
40 spoločných ref. kanálov, 16 môže byť bipolárnych (research)
32 spoločných ref. kanálov, 8 môže byť bipolárnych (flexi)
2 bipolárne vstupy pre evokované potenciály
2 kanály pre indukčný pás (research)
3 kanály pre pulzný oximeter (SpO2, HR, pulz)
1 marker kanál
letková signalizácia hodnoty odporu pre každý konektor, LCD displej

UNIKÁT / Úplne napájaný z laptopu

Synchronizácia digitálneho video EEG s:
vysoké rozlíšenie – HD
25 obrázkov/s. – digitálny zoom až 16x

Možnosť kombinovať s:
BRAIN SPY PLUS – 21 kanálový ambulantný rekordér
MORPHEUS – 34 kanálový PSG ambulantný rekordér

MICROMED je spoločnosť, ktorá ako prvá na svete začala výrobu bezpapierových EEG prístrojov. V roku 1998 obohatila svoj výrobný sortiment o EMG prístroje. MICROMED S.p.A je dlhodobo „lídrom“ medzi svetovými výrobcami počítačových EEG a patrí v súčasnej dobe medzi renomovaných svetových výrobcov EMG prístrojov. Pri vývoji a výrobe prístrojov spolupracuje úzko s neurologickými klinikami najmä v Taliansku, Nemecku, Švajčiarsku, Francúzsku a USA.

Hlavné sídlo firmy je v meste MOGLIANO VENETO v Taliansku, svoje filiálky má v Nemecku, Francúzku, Velkej Británii a USA.

Prístroje firmy MICROMED S.p.A vďaka svojim vlastnostiam a variabilite ponúkajú široké možnosti uplatnenia od neurologických ambulancií, až po vedecké neurologické, neurochirurgické a psychiatrické pracoviská. Konfigurácie prístrojov je možné individuálne prispôsobiť potrebám pracovísk, vytvoriť kompletné neurofyziologické EEG-EMG-EP laboratórium navzájom prepojené počítačovou sieťou, vrátane prenosných jednotiek.

Firma MICROMED S.p.A neponúka svojim partnerom len vysokú technickú a klinickú úroveň prístrojov, ale najmä a to je to najpodstatnejšie, stabilné zázemie pre servisné zabezpečenie, modernizáciu, vývoj a výrobu.

Za rok 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti za rok 2016.

■ Za výsledky do roku 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako stabilný podnik. Podiel stabilných podnikov s 20 ročnou tradíciou predstavuje len 1,8% a preto mu bola udelená v hodnotiacom systéme Pečať stability.

KONTAKTUJTE NÁS | 0948 024 452 | 033 774 7242 | wega-ms@wega-ms.sk