+421 948 02 44 52, +421 33 7747 242 wega-ms@wega-ms.sk

■ MyLab™OMEGA je high-end, prenosný, multidisciplinárny ultrazvukový prístroj s inovatívnym a ergonomickým dizajnom.Ponúka najvyššiu úroveň výkonu pre každú aplikáciu. Ponúka extrémnu agilitu vďaka dvojitému konektoru (s možnosťou doplnenia o 4 vstupový multi-konektor) a rozsiahlym pracovným prostredíms automatizovaným zjednodušeným ovládaním pre rýchlejšiu diagnostiku. 

Použité inovatívne technológie ponúkajú pokročilé nástroje na automatizáciu vyšetrenia s nulovým kliknutím. Takáto inovácia prináša ultrazvukový prístroj s kľúčovými vlastnosťami na urýchlenie použiteľnosti a zvýšenie diagnostickej účinnosti.

Konštrukcia prístroja na najnovšej technologickej platforme riadená operačným systémom Windows ™ 10, prináša nové úrovne presnosti, kvality, všestrannosti a diagnostickej hodnoty.

Jeho ergonomia a inovatívny dizajn spolu s jeho veľkou prenosnosťou zvyšujú dennú produktivitu a diagnostickú efektivitu.

■ ESAOTE  je významná nadnárodná spoločnosť, zameraná na výrobu zdravotníckej techniky. Zaoberá sa vývojom a výrobou diagnostických ultrazvukov, systémov EKG a magnetickej rezonancie. Firma je svetovým lídrom vo výrobe končatinovej magnetickej rezonancie a v posledných rokoch sa radí mezi najväčších renomovaných výrobcov ultrazvukových systémov na svete.

■ Od roku 1998 je súčasťou spoločnosti ESAOTE S.p.A. aj spoločnosť PIE Medical so sídlom v Maastrichte v Holandsku.

■ Firma ESAOTE S.p.A. je dominantným výrobcom ultrazvukových diagnostických systémov v Európe.

■ Hlavné vedenie koncernu sídli v Taliansku v meste Janov. Ďalšie pobočky a výrobné podniky sa nachádzajú vo Florencii v Taliansku, v Nemecku, Francúzku, Holandsku a Rusku. Za výrobky firmy ESAOTE S.p.A. stojí silný potenciál vývoja, výroby, servisu a financovania. To prináša partnerom kvalitu, stabilitu a istotu pre budúcnosť.

Za rok 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti za rok 2016.

Za výsledky do roku 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako stabilný podnik. Podiel stabilných podnikov s 20 ročnou tradíciou predstavuje len 1,8% a preto mu bola udelená v hodnotiacom systéme Pečať stability.

KONTAKTUJTE NÁS | 0948 024 452 | 033 774 7242 | wega-ms@wega-ms.sk