+421 948 02 44 52, +421 33 7747 242 wega-ms@wega-ms.sk

■ MyLab™Touch je vysokovýkonný arm-held ultrazvukový prístroj s plne touch-screen ovládaním

Špecializovaný ultrazvukový prístroj spľňajúci všetky diagnostické požiadavky pre širokú škálu diagnostickej aplikácie:
Ortopédia, Regionálna Anestéza, Športová Medicína, Intervenčná medicína, Reumatológia, Pohotovosť, Vaskulárne vyšetrovanie, Praktické lekárstvo.

Vynikajúce zobrazenie, farebný a spektrálny Doppler s pokročilými technológiami (ElaXto, Low MI CEUS, Virtual Navigator Real-time Fusion Imaging, Virtual Biopsy, 3D/4D, QIMT, QAS, 2D BodyMap Navigation), ktoré sú použiteľné s rozličnými typmi sond a klinických aplikácií (rádiológia, muskuloskeletál, reuma, Intervenčná rádiológia, gynekologicko-pôrodnícke aplikácie, kardiovaskulár, chirurgia)

Ultrazvukové diagnostické systémy ponúkajú širokú škálu aplikácií, ultrazvukové systémy Esaote sa používajú v zariadeniach na celom svete. ESAOTE dnes patrí medzi 10 najväčších svetových výrobcov medicínskej techniky. Inovatívne ultrazvukové systémy ponúkajú špičkovú kvalitu, flexibilitu a ergonómiu pre akékoľvek klinické potreby.

■ ESAOTE  je významná nadnárodná spoločnosť, zameraná na výrobu zdravotníckej techniky. Zaoberá sa vývojom a výrobou diagnostických ultrazvukov, systémov EKG a magnetickej rezonancie. Firma je svetovým lídrom vo výrobe končatinovej magnetickej rezonancie a v posledných rokoch sa radí mezi najväčších renomovaných výrobcov ultrazvukových systémov na svete.

■ Od roku 1998 je súčasťou spoločnosti ESAOTE S.p.A. aj spoločnosť PIE Medical so sídlom v Maastrichte v Holandsku.

■ Firma ESAOTE S.p.A. je dominantným výrobcom ultrazvukových diagnostických systémov v Európe.

■ Hlavné vedenie koncernu sídli v Taliansku v meste Janov. Ďalšie pobočky a výrobné podniky sa nachádzajú vo Florencii v Taliansku, v Nemecku, Francúzku, Holandsku a Rusku. Za výrobky firmy ESAOTE S.p.A. stojí silný potenciál vývoja, výroby, servisu a financovania. To prináša partnerom kvalitu, stabilitu a istotu pre budúcnosť.

Za rok 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti za rok 2016.

■ Za výsledky do roku 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako stabilný podnik. Podiel stabilných podnikov s 20 ročnou tradíciou predstavuje len 1,8% a preto mu bola udelená v hodnotiacom systéme Pečať stability.

KONTAKTUJTE NÁS | 0948 024 452 | 033 774 7242 | wega-ms@wega-ms.sk