+421 948 02 44 52, +421 33 7747 242 wega-ms@wega-ms.sk

■ MyLab™25 Gold je trieda výkonných systémov spĺňajúca všetky požiadavky prenosného ultrazvuku s jedinečným výkonom novej generácie.

Dva elektronické konektory: pripojenie dvoch sond súčasne umožňuje rýchly výber a zvýšenie rozsahu aplikačného použitia.

Ergonomická klávesnica: ponúka rozšírený ovládací panel a ovládacie prvky k získaniu čo najlepšieho zobrazenia v najkratšom čase. Zaručené ľahké používanie a vysoký užívateľský komfort.

Vysoký výkon 15“ LCD monitora: najnovšia LCD technológia zabezpečuje čistý obraz s vysokým rozlíšením a veľmi malou námahou očí.

Integrovaná batéria: vďaka integrovanej ľahkej batérii môže byť MyLab25Gold prenesený na akékoľvek miesto k pacientovi: táto inovačná technológia prináša nové možnosti použitia ultrazvuku.

Ultrazvukové diagnostické systémy ponúkajú širokú škálu aplikácií, ultrazvukové systémy Esaote sa používajú v zariadeniach na celom svete. ESAOTE dnes patrí medzi 10 najväčších svetových výrobcov medicínskej techniky. Inovatívne ultrazvukové systémy ponúkajú špičkovú kvalitu, flexibilitu a ergonómiu pre akékoľvek klinické potreby.

■ ESAOTE  je významná nadnárodná spoločnosť, zameraná na výrobu zdravotníckej techniky. Zaoberá sa vývojom a výrobou diagnostických ultrazvukov, systémov EKG a magnetickej rezonancie. Firma je svetovým lídrom vo výrobe končatinovej magnetickej rezonancie a v posledných rokoch sa radí mezi najväčších renomovaných výrobcov ultrazvukových systémov na svete.

■ Od roku 1998 je súčasťou spoločnosti ESAOTE S.p.A. aj spoločnosť PIE Medical so sídlom v Maastrichte v Holandsku.

■ Firma ESAOTE S.p.A. je dominantným výrobcom ultrazvukových diagnostických systémov v Európe.

■ Hlavné vedenie koncernu sídli v Taliansku v meste Janov. Ďalšie pobočky a výrobné podniky sa nachádzajú vo Florencii v Taliansku, v Nemecku, Francúzku, Holandsku a Rusku. Za výrobky firmy ESAOTE S.p.A. stojí silný potenciál vývoja, výroby, servisu a financovania. To prináša partnerom kvalitu, stabilitu a istotu pre budúcnosť.

Za rok 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Na základe tohto hodnotenia bola podniku v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti za rok 2016.

■ Za výsledky do roku 2016 bol WEGA-MS spol. s r.o. vyhodnotený ako stabilný podnik. Podiel stabilných podnikov s 20 ročnou tradíciou predstavuje len 1,8% a preto mu bola udelená v hodnotiacom systéme Pečať stability.

KONTAKTUJTE NÁS | 0948 024 452 | 033 774 7242 | wega-ms@wega-ms.sk